glimm blog

Hello world!

Wiedziałem, że ten czas nadejdzie. Rozpoczałem pisanie bloga już po raz 3. Niktórzy moga sobie pomyśleć, że jest to wina mojego niedbalstwa i lenistwa ale…no dobrze w mniejszym stopniu macie racje. Jednakże pisząc ten post oznajmiam wszem i wobec, że tym oto blogiem będe się opiekował nadzwyczaj sumiennie, tak. Jak zwykle nie ma własnej szaty graficznej, póki co nawet domeny i skrawka własnego serwera ale z czasem to się zmieni. Zakładając poprzedni blog skupiałem się bardziej nad tym jak ma wyglądać niż na treści, dlatego teraz chce postąpić inaczej, tzn skupie się przede wszystkim nad treścią i na zdobywaniu subskrybujących bo na tym mi bardzo zależy. No cóż, życzcie mi powodzenia :)

Reklamy

Filed under: inne

3 Komentarze

  1. Powodzenia! Podobnie jak ty zanotowałem 3 podejście kilka miesięcy temu.

  2. glimm pisze:

    A Nie dziękuje ;) No teraz chyba nie zrezygnujesz. Wykopali Cie ostatnio także oglądalność masz sporą, głupio byłoby teraz to tak rzucić.

  3. Ta „wykopowa” oglądalność utrzymuje się przez 2-3 dni, później wszystko wraca do normy (wcześniej już tego doświadczyłem). Poza tym nie piszę tego bloga dla słupków (chociaż to miłe, że komuś chce się jeszcze czytać).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: